wyszukiwarka zaawansowana
O firmie

Zdobywając doświadczenie podczas wieloletniej obecności na Trójmiejskim rynku motoryzacyjnym, Serwis Haller dąży do rozwoju podstawowych gałęzi - sprzedaży samochodów, serwisu i usług finansowych tak, by stała się liderem na Pomorzu. Celem Serwis Haller jest zapewnianie swoim Klientom, Partnerom Biznesowym i Załodze unikalnej "Wartości Dodanej" gwarantującej pewność i przyjemność współpracy.

Aby oferować najwyższą jakość i konkurencyjność usług, Serwis Haller łączy najważniejsze elementy biznesu motoryzacyjnego - sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybucję części zamiennych, usługi finansowe i ubezpieczenia a także naprawy blacharsko-lakiernicze i wynajem samochodów w każdym ze swoich oddziałów.

Przewagą konkurencyjną Serwis Haller jest połączenie tych wszystkich elementów szczegółowo opracowanymi procesami, zgodnie z długofalową filozofią i strategią firmy, a także najnowocześniejsze stacje dealerskie zlokalizowane w kluczowych punktach Trójmiasta.

 Wychodząc naprzeciw naszym klientom uruchomiliśmy również sklep internetowy, w którym możecie Państwo kupić oryginalne części i akcesoria marki Opel. 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl